SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XV)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145835

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
oglądaliście finał SuperPucharu Niemiec?
Zayebisty , Starke, a zwłaszcza Van Buyten koszmarne mecze

http://www.dailymotion.com/video/x12dpzx_futbolhd-ru-borussia-dortmund-4-2-bayern-munich-all-goals_sport?start=1 

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Cieszy mnie wynik. Wkurzało mnie to jak niektórzy nazywają Guardiole jednym z najlepszych trenerów. Wygrał parę tytułów z drużyną z ówcześnie najlepszym składem świata i nic więcej nie pokazał. Teraz zmarnuję Bayern który grał świetnie, szybko, agresywnie w zespół pokroju starej Barcy "tiki take".

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
dodatkowo mi kompletnie nie pasuje do tej drużyny
w obronie masakra: Van Buyten mam nadzieje nie bedzie grał bo jest tak wolny ze szkoda gadać
na bramce Starke ośmiesza się w grze nogami (dobrze, że jest Neuer)
jeszcze nie wszystko przesądzone ale bez Ribery'ego, Schweinsteigera, Martineza ta drużyna nie funkcjonuje tak jak powinna.
a tak w ogóle jaki jest sens przedłużania kontraktu z 35-letnim Pizarro, który strzela czasem gole ( co najwyżej przez przyłożenie nogi)
brakuje jeszcze imo jednego napastnika
Gra Mandżukicia akurat mi się podoba, bo sam stara się dużo goli wypracować, a nie tylko tak jak Gomez/Pizarro dokłada nogę

na dzień dzisiejszy tylko taki skład:

Neuer
Lahm-Boateng-Dante-Alaba

Martinez-Bastian

Robben-Muller-Ribery

Mandżukić

Tyle że co będzie z Goetze jak wróci po kontuzji, tu akurat największy kłopot bogactwa

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-07-28 01:50:20

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Dajcie gościowi czasu,nic nie jest bardziej rozwalające niż ocenianie typa po 1 średnio istotnym meczu.Na wszystko w życiu potrzeba czasu,sami zawodnicy muszą się przyzwyczaić do nowej koncepcji gry itd.Druga rzecz to że częśc graczy w tym te dwie ciamajdy Starke i Buyten nie bedą pykały w najważniejszych meczach,to i obraz gry będzie inny .A tu juz pogrzebali Bayern

btw Bloonder przerzuciłeś się na kibicowanie Bayernowi?

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-07-28 02:17:48

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
trochę tak bo Goetze tam przeszedł

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Tak w ogóle to nie chcę tutaj przedwcześnie oceniać ale coś mi się wydaje że Mkhitarian>Goetze

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
też mi się wydaje, że Ormianin to będzie strzał w '10' i pokaże klasę w BVB

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
jeszcze poczekajmy, na razie to Goetze więcej pokazał, a i tak jest młodszy

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
pierwsza sprawa jest taka ze pojedynczy meczy wygrac to nieznaczy o tym ze ktos jest lepszy chocby Blackburn co spadlo z ligi i bylo na ostatnim miejscu wygralo z United jeszcze na wyjezdzie co wygrali majstra, czy Wisla co pokonala Barce co ta wygrala wszystko tu nie dosc ze grali na stdionie Borussi , do tego Bayern bez Nouera , Riberiego, Martineza, Gotze kolejna rzecz ze z 4 goli straconych to 2 to nie wypracowane przez Borussie tylko Bayern sam sobie praktycznie wbil , nie bronie Pepa ale tez nie ma co oceniac za bardzo po takim meczy inna sprawa ze co on z Bayernem by nie zrobil to mniej mu zyczliwi powiedza ze w najlepszym przypadku nie spierodlil druzyny ktora wygrala wszystko , prawda taka ze trenowal Barce gdy byla ona druzyna o klase wyzej od pozostalych i teraz podobnie jest w przypadku Bayernu i w takich waerunkach trudniej ocenic jego wielkosc i wklad w wnynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Na ocene Guardioli przyjdzie czas po sezonie, bo dostał zespół na fali, który grał co chciał i teoretycznie wystarczyło im dokupić dwóch zawodników, a w tym poważnego napadziora, którego ciągle u nich nie ma.

A Bayernioki zamiast Gotze powinni sobie kupić Reusa i Perez powinien pomysleć i zamiast kupować Bale to skupić się na Niemcu.

Bayern gdyby zagrał w optymalnym składzie z Dante, Neuerem i Riberym to coś mi się wydaje, że nawet wygrałby ten mecz.

Transfer Ormianina też oceniam bardzo dobrze i długo Dortmund nie bedzie tęsknił za Gotze. Duży + dla Kloppa bo juz myślałem, że mu rozkupia cały zespół po poprzenim sezonie, a udało mu sie zatrzymac prawie wszystkich, a do tego rozsadnie wydawał pieniądze na transfery. Podobno jest też coś na rzeczy z powrotem Kagawy do Dortmundu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z butami :/

Następny temat

Czy warto kupić Adidas Jabulani Glider

WHEY premium