SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

14 lat,białko

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 807
Siema,
mam 14 lat,175 cm wzrostu,~65kg,4 miesiące stażu na siłce. Dietę jako-taką przestrzegam tzn.Staram się jeść zdrowe rzeczy,dużo białka,węglowodany przed treningiem i po ale w tym wieku i mieszkając z całą rodziną ciężko jest mi mieć dietę z prawdziwego zdarzenia ,a nawet coś przypominającego dietę. Chciałbym kupić sobie białko jako uzupełnienie braków. Polecicie coś ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 807
I co sądzicie o przedtreningówce "S.A.W" ? Nadawała by się dla mnie czy jeszcze za wcześnie ? Podobno daje dobrego kopa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
za wcześnie na jakiekolwiek suple

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695
Przy takiej wadze spokojnie wszystko z jedzenia jesteś w stanie dostarczyć. Na suple typu SAW itp. za wcześnie.

yyy... coś tam.. :P

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki a trening siłowy

Następny temat

Trening dla 17latka

electro
Polecane artykuły