SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czworoboczne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14269
czy jak podciągam się na drążku bardzo wąski chwytem to ćwicze mięśnie czworoboczne pleców ? bo jak ćwicze tak to je czuje ale nie wiem czy są ćwiczone ...
dziękuję za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
ja bardziej czuje najszerszy, ale 4 też pracuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14269
ale jak to jest jak wąski chwyt to działają zewnętrzne części pleców czy wewnętrzne czy na odwrót ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30270
To nie działa tak samo jak przy wznosach sztangi do brody że im węższy chwyt tym mocniejsza praca 4rek, tutaj jest kompletnie inna dźwignia w mojej opinii bardziej zaczną pracować ramiona, może co prawda spróbować podchwytem przy wąskim chwycie i skupić się na ostatniej fazie ruchu ale efekty raczej słabe będą. Podciąganie na drążku to ćwiczenie bardziej na szerokość pleców.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Na czwórki rób ściąganie drążka wyciągu, neutralnym chwytem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14269
MIĘSIEŃ CZWOROBOCZNY DOLNA CZĘŚĆ i MIĘSIEŃ RÓWNOLEGŁOBOCZNY jakimi ćwiczeniami najbardziej je rozbuduje ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14269
słyszałem że podciąganiem można zakryć łopatki ? czy to prawda ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obojczyki

Następny temat

czemu nie 2 razy w tyg. ?

electro
Polecane artykuły