Zawsze fascynowali mnie osoby, które skaczą wzwyż po 165 ( wiem nie jest to rekord ale w0w. ) Ja skaczę na 138 cm. Chciałbym poprawić swoje wyniki, i co mnie zaciekawiło ?? Spytałem trenera, jak mogę poprawić wyniki, on powiedział, żebym zaczął biegać. Co to ma do rzeczy ?? Wytłumaczy mi ktoś ??
Oraz czy skakanie na skakance 15 min dziennie z obciążeniem 1 kg na nogę ma jakiś sens ??
Wiek: 12
Wzrost: 155
Waga: 40
Do dyspozycji:
-Rowerek ( stacjonarny )
-Hankle
-Dużo swobodnego miejsca
-Dom ( rodzina, może pomóc )
-Oraz dobre chęci
Za pomoc dziękuje !!
Oraz czy skakanie na skakance 15 min dziennie z obciążeniem 1 kg na nogę ma jakiś sens ??
Wiek: 12
Wzrost: 155
Waga: 40
Do dyspozycji:
-Rowerek ( stacjonarny )
-Hankle
-Dużo swobodnego miejsca
-Dom ( rodzina, może pomóc )
-Oraz dobre chęci
Za pomoc dziękuje !!
Krzysztof Piekarz