Witam serdecznie, mam takie pytanie , poneiwaz nigdy nie skupialem sie na kaloriach, staralem sie jesc dobrze ale nie liczylem kalorii az do wczoraj gdzie okazalo sie ze jem 2200 kcal okolo, sadze ze za malo poniewaz codziennie cos cwicze oraz mam prace fizyczna.
Mam taka prosbe, jakby ktos mogl mi napisac jaki ma byc stosunek spozywania B Ww T oraz ilosc kalorii by utrzymac swoj wyglad a nawet budowac mase miesniowa, moze to trwac dlugo mi sie nie spieszy byle by do przodu.
wzrost : 172 cm
waga : 73 kg
wiek : 21 lat
Spozycie dzienne kalorii okolo 2300
B- 200
Ww- 270
T- 130

Mam taka prosbe, jakby ktos mogl mi napisac jaki ma byc stosunek spozywania B Ww T oraz ilosc kalorii by utrzymac swoj wyglad a nawet budowac mase miesniowa, moze to trwac dlugo mi sie nie spieszy byle by do przodu.
wzrost : 172 cm
waga : 73 kg
wiek : 21 lat
Spozycie dzienne kalorii okolo 2300
B- 200
Ww- 270
T- 130

Krzysztof Piekarz