Witam w tym tygodniu zacząłem cardio w formie skakanki bo na razie pogoda nie pozwala mi na bieganie. Trening cardio miałem w pon i wt a ból pojawił się wczoraj ale był dość lekki. Dzisiaj już boli mnie trochę mocniej i nie wiem co się dzieje. W tamtym roku jak biegałem miałem podobny problem ale dlatego ze nie posiadałem profesjonalnego obuwia.Z góry dziękuje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
hej, zobacz jak skacze Mike Tyson :
widzisz ? jego piszczele nie bolą, skacz tak samo a wszystko powinno być w porządku ;)
widzisz ? jego piszczele nie bolą, skacz tak samo a wszystko powinno być w porządku ;)
...
Ok, dzięki mam nadzieje że pomoże i że dam rade takim stylem skakać bo w końcu to mistrz ;D
...
dokładnie :P jeżeli nie dasz rady tak skakać to spróbuj skakać boso na dywanie, brzmi komicznie ale niejednemu pomogło ;)
...
A czy znasz może jeszcze jakieś inne fajne sposoby prócz tych? Bo nie mam dywanu w domu, same panele i płytki ;/
...
Heh :P nie jestem jakimś specem od skakanki, bardziej ci już nie pomogę
ale spróbuj podłożyć pod nogi jakąś wycieraczkę czy koc ;p efekt powinien być ten sam i może nagraj dla nas jakiś krótki filmik jak skaczesz a my postaramy wytknąć ci błędy ;)
ale spróbuj podłożyć pod nogi jakąś wycieraczkę czy koc ;p efekt powinien być ten sam i może nagraj dla nas jakiś krótki filmik jak skaczesz a my postaramy wytknąć ci błędy ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz