SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból w piszczelach po cardio.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witam w tym tygodniu zacząłem cardio w formie skakanki bo na razie pogoda nie pozwala mi na bieganie. Trening cardio miałem w pon i wt a ból pojawił się wczoraj ale był dość lekki. Dzisiaj już boli mnie trochę mocniej i nie wiem co się dzieje. W tamtym roku jak biegałem miałem podobny problem ale dlatego ze nie posiadałem profesjonalnego obuwia.Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
hej, zobacz jak skacze Mike Tyson :



widzisz ? jego piszczele nie bolą, skacz tak samo a wszystko powinno być w porządku ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Ok, dzięki mam nadzieje że pomoże i że dam rade takim stylem skakać bo w końcu to mistrz ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
dokładnie :P jeżeli nie dasz rady tak skakać to spróbuj skakać boso na dywanie, brzmi komicznie ale niejednemu pomogło ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
A czy znasz może jeszcze jakieś inne fajne sposoby prócz tych? Bo nie mam dywanu w domu, same panele i płytki ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Heh :P nie jestem jakimś specem od skakanki, bardziej ci już nie pomogę
ale spróbuj podłożyć pod nogi jakąś wycieraczkę czy koc ;p efekt powinien być ten sam i może nagraj dla nas jakiś krótki filmik jak skaczesz a my postaramy wytknąć ci błędy ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Dobra to jak będę miał sesyjkę cardio to postaram się nakręcić filmik ;D i dzięki za informacje mam nadzieje ze wycieraczka zda egzamin ;D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi a kręgosłup

Następny temat

Bańka Chińska a celulit

electro
Polecane artykuły