Witam
Mam 15 lat, ważę 59kg przy wzroście 167cm. Skończyłem 6weidera i chciałbym zacząć ćwiczyć ABS2, ale pojawił się problem, mianowicie taekwondo. Chodzę na treningi ok. miesiąc-dwa i po treningach mam zawsze zakwasy (raz większe, raz mniejsze), a jak wiadomo mięśnie potrzebują czasu na regenerację tylko, że mój tydzień wygląda tak:
PONIEDZIAŁEK: trening taekwondo
WTOREK: Odpoczynek
ŚRODA: Basen
CZWARTEK: Trening taekwondo
PIĄTEK:Odpoczynek
SOBOTA:Odpoczynek
NIEDZIELA:Odpoczynek
Według zaleceń powinno się trenować ABS2 co 2 dni i tu pojawią się moje pytania: Czy mogę dołożyć do tego trening brzucha? Czy jeżeli mnie jeszcze mięśnie w dolnych partiach pobolewają mogę wykonywać te ćwiczenia?
PS.
Dietę ogarnąłem ( nie chcę o niej pisać, ponieważ moje pytanie dotyczy ABS2)
Mam 15 lat, ważę 59kg przy wzroście 167cm. Skończyłem 6weidera i chciałbym zacząć ćwiczyć ABS2, ale pojawił się problem, mianowicie taekwondo. Chodzę na treningi ok. miesiąc-dwa i po treningach mam zawsze zakwasy (raz większe, raz mniejsze), a jak wiadomo mięśnie potrzebują czasu na regenerację tylko, że mój tydzień wygląda tak:
PONIEDZIAŁEK: trening taekwondo
WTOREK: Odpoczynek
ŚRODA: Basen
CZWARTEK: Trening taekwondo
PIĄTEK:Odpoczynek
SOBOTA:Odpoczynek
NIEDZIELA:Odpoczynek
Według zaleceń powinno się trenować ABS2 co 2 dni i tu pojawią się moje pytania: Czy mogę dołożyć do tego trening brzucha? Czy jeżeli mnie jeszcze mięśnie w dolnych partiach pobolewają mogę wykonywać te ćwiczenia?
PS.
Dietę ogarnąłem ( nie chcę o niej pisać, ponieważ moje pytanie dotyczy ABS2)
Krzysztof Piekarz