Szacuny
9
Napisanych postów
2771
Wiek
41 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
12919
Wiem, sprawdzałam - GLS ma jakiś czas na przekazanie środków- nie orientuję się dokładnie ile, na dniach mam nadzieję pieniądze się pojawią, a wraz z nimi punkty.
Szacuny
0
Napisanych postów
100
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1177
Hej, również chciałem szybkie pytanie przy okazji - czy wiadomo kiedy będzie na stanie Dymatize Elite Whey w opakowaniu 2,2kg lub Optimum Whey Gold Standard w tym samym opakowaniu ?