Witam
MAm pytanie poniewaz odchudzam sie.
Przez 3 tygodnie trzymam diete(wysoko bialkowa nisko weglowodanowa) i sporo cwicze.-glownie brzuch(prawie codziennie) ale rowniez 90 minut areobow 4 razy w tyg.
Biore rowniez L-Karnityne.
I co dziwne obwod pasa polecial mi przez te 3 tygodnie prawie 2 cm.
Natomiast waga stoi w miejscu.
Czy to jest normalne czy moze powinienem cos zmienic?
MAm pytanie poniewaz odchudzam sie.
Przez 3 tygodnie trzymam diete(wysoko bialkowa nisko weglowodanowa) i sporo cwicze.-glownie brzuch(prawie codziennie) ale rowniez 90 minut areobow 4 razy w tyg.
Biore rowniez L-Karnityne.
I co dziwne obwod pasa polecial mi przez te 3 tygodnie prawie 2 cm.
Natomiast waga stoi w miejscu.
Czy to jest normalne czy moze powinienem cos zmienic?
Krzysztof Piekarz
