Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
"Sprzedał się" - najbardziej mnie to wyrażenie wku..wia ze wszystkich. Każdy kulturysta się sprzedaje, każdy sportowiec się sprzedaje. W rapie wszyscy się sprzedają, bo charytatywnie koncertów nie grają. Wszyscy mówią, że Peja się nie sprzedał. A u Wojewódzkiego już niedługo stałym gościem będzie. Jak pójdziesz b4 i dalsze cyferki do pracy to też się sprzedasz.
Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-11-29 14:41:53