SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nieruchomości w Hiszpanii

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2554

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hej. pytanie raczej z ciekawości:
http://www.rightmove.co.uk/overseas-property-for-sale/Spain.html?sortByPriceDescending=false&minPrice=25000&currencyCode=GBP#osCurrencyFooter

myślicie że te ceny są na serio? bo wychodzi taniej jak w Polsce a kraj do życia chyba fajny pomijając szalejące bezrobocie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
Mariusz widze ostro zainteresowany jestes ja sie wacham miedzy pl a spain, nie wiem jeszcze dozbierac trzeba grosza

Zmieniony przez - GLODCIS w dniu 2013-01-22 05:36:59

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
Kupisz chate a robic nie bedzie gdzie. Imo kolo giblartaru* jakbys cos znalazl to moze tam daloby rade cos, placa w fulach gadaja po ang i slonce;)

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
kryzys jest niesamowity.od 2004 w hiszpani mieszkam,wróciłem do pl rodzina została,wszytko możliwe,ze takie ceny,bo domów stoi od gromka opuszczonych...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej się tam nie wybieram, bo mnie jeszcze nie stać, ale przyznam że gdyby nie bezrobocie to jest to ciekawsze miejsce do życia niż Anglia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
o wiele bardziej ciekawsze,jeszcze z 6 lat temu było full pracy i wogole...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym jak widzę to te Hiszpańskie mieszkania są większe niż Angielskie. w Angli pokój 2x2m nazywa się czasem double bedroom. poza tym przebudowane domki terraced czasem wyglądają w środku naprawdę lipnie. Np widziałem domek w którym do 3rd bedroom trzeba było przejść przez house bathroom. to jak ktoś by siedział na kiblu to nie mogę wejść/wyjść z pokoju. albo kolejna głupota to kibel w kuchni, albo brak osobnej ubikacji w 3 bedroom house
te w Hiszpanii mają fajny metraż, taki jak w PL za PRLu (bo teraz też mieszkania robią coraz mniejsze)

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-11-28 12:10:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
Zima w uj a ty wstawiasz takie linki ja w sobote do pl lece to pewnie sniegu juz tam po kolana

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jakoś mnie do Polski nie ciągnie, szczerze to nawet wolę Angielską pogodę od Polskiej
przynajmniej zimy nie są takie mroźne a pory roku w UK to wiosna i jesień i tak naprzemian
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
Tu w anglii strasznie zimno, co dzien gorzej. Pamietam rok temu w polowie grudnia byla niesamowita pi.zdziawa. Ja mam lozko kolo kaloryfera zaraz ktory jest odpalomy na maxa dzien i noc a i tak rano wstac sie nie da z zimna

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Licencja SIA w Londynie ?

Następny temat

Francja Niemcy Dam Prace

electro
Polecane artykuły