SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nieruchomości w Hiszpanii

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiadomo że Spain lepsze, i może nie ma tam band bezmózgich przygłupów kapturowych którzy się nie uczą, nie pracują i nawijają jak to fajnie i ciężko na bloku żyć bo można skroić radio albo torebkę babci, albo jak to fajnie jest policjanta posuwać od tyłu - sam mieszkałem w bloku ale tych klimatów nigdy nie rozumiałem bo od siedzenia na dupie i krojenia sąsiadów wolałem pracować a od dymania policjantów wolałem dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
baranow i bandytow masz wszedzie, przed tym nie uciekniesz, na szczesnie nie ma takich blokowisk jak w Pl i moza zyc z boku nikomu nie wadzac, w Pl wszyscy wszystko musza wiedziec, nienawidza cie za to ze zyjesz katastrofa...kiedys gadalem z qmplem w mlodzierzy wszechpolskiej jest czt jak to sie tam zwie i oni nienawida absolutnie wszystkich, zryte berety, katastrofa...se la vi, byle by mi w droge nie wlazili bo im zrobie z dupy jesien sredniowiecza

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polskie -30 jest zupelnie inne niz uk -10, w uk wydaje sie zimniej bo klimat inny, kto nie rozumie to jego problem. Dwa: widze panowie sie budza, ja kupilem jeden apt jakies 7 miechow temu, tanio i stoi pusty, czeka na lepsze czasy zawsze jest gdzie sie uwinac, mozna kupic taniej niz w polsce m4...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kult a jak wychodzi z utrzymaniem takiego apartamentu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rachunki i duperele ok 100 euro miesiecznie, jest pusty wiec smieci nie ma, wody i pradu prawie nic, tylko mam kgoos kto doglada i placi te szczatkowe rachunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki rejon i czy nie ma za dużo elementu kryminogennego w okolicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rejon ok 5 km od wody, nie bede podawal dokladnie, chyba ze chcesz wynajac okolica ok, zawsze lepiej niz w polsce, to tylko inwestycja, do tego w razie czego jest gdzie sie ulotnic i zyc w miare anonimowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki metraż i jaka cena jeśli mogę spytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
male, 80m ceny nie podam,bo kupilem z aukcji komorniczej za grosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to podaj na priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Licencja SIA w Londynie ?

Następny temat

Francja Niemcy Dam Prace

WHEY premium