Cykl się robi jakoś z 6 tygodni potem przerwa, wiadomo. A nie sądze żeby co chwilę robił cykl na kreatynie.
DO SUKCESU
"Nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"
Ilość wyświetleń tematu: 2054
DO SUKCESU
"Nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"
fabiuszJa słyszałem że po kreatynie występują po kilku latach szmery w sercu, gdyż powoduje ona także rozrost mięśni serca i jest częściej polecana zaawansowanym bodybuilderom niż nam początkującym, zwiększa siłę mięśni i pompuje je ale na dłuższą metę w twoim wieku lepsze będzie białko i dużo węglowodanów

fabiuszJa słyszałem że po kreatynie występują po kilku latach szmery w sercu, gdyż powoduje ona także rozrost mięśni serca i jest częściej polecana zaawansowanym bodybuilderom niż nam początkującym, zwiększa siłę mięśni i pompuje je ale na dłuższą metę w twoim wieku lepsze będzie białko i dużo węglowodanów
DO SUKCESU
"Nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"
My nie używamy maszyn, my je tworzymy...
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły