Witajcie,
otóż moja przygoda ze sportem jest strasznie przerywana :( moja dieta jest strasznie nieracjonalna.
Chcę znów być szczupła jak kiedyś i móc wciskać się w wymarzone ciuchy.
Powiedzcie mi od czego zacząć ?
Czytalam gdzies tutaj ze powinnam spisywac przez tydzien co jem - tylko w jaki sposób ? Każdy kęs ma być zapisany ?
Jestem tu nowa i prosze o zrozumienie... narazie nie mogę się odnaleźć na tym forum.
Co jeszcze powinnam zrobić na początek ?
otóż moja przygoda ze sportem jest strasznie przerywana :( moja dieta jest strasznie nieracjonalna.
Chcę znów być szczupła jak kiedyś i móc wciskać się w wymarzone ciuchy.
Powiedzcie mi od czego zacząć ?
Czytalam gdzies tutaj ze powinnam spisywac przez tydzien co jem - tylko w jaki sposób ? Każdy kęs ma być zapisany ?
Jestem tu nowa i prosze o zrozumienie... narazie nie mogę się odnaleźć na tym forum.
Co jeszcze powinnam zrobić na początek ?
Krzysztof Piekarz