Siema, mam pewien problem. Nie wiem dlaczego, ale zauważyłem, że od jakiegoś czasu szkodzą mi jaka(nieważne w jakiej postaci) i nabiał. Może dostałem jakąś alergię. Na razie się diagnozuje.
O ile na obiady jadam pierś lub rybę z ryżem, plus jakieś warzywa i jest spoko. Ale mam problem ze śniadaniami i nie tyle kolacjami, co późniejszym posiłkiem. Zrezygnowałem z tych jaj, nabiału i jest lepiej, ale nie idealnie. Myślę, że to może być wina chleba i masła.
Nie mam pojęcia, co mógłbym wtedy jadać. Najlepiej żeby było zdrowo i zjadliwie.
O ile na obiady jadam pierś lub rybę z ryżem, plus jakieś warzywa i jest spoko. Ale mam problem ze śniadaniami i nie tyle kolacjami, co późniejszym posiłkiem. Zrezygnowałem z tych jaj, nabiału i jest lepiej, ale nie idealnie. Myślę, że to może być wina chleba i masła.
Nie mam pojęcia, co mógłbym wtedy jadać. Najlepiej żeby było zdrowo i zjadliwie.
Krzysztof Piekarz