Witam
Jestem na redukcji , mam diete , biegam rower basen. Chcialbym kupic worek trenignowy ( tutaj pytanie czy moglby ktos doradzic jaki wiadomo dla amatora , mieszkam w mieszkaniu weic zeby jakos dalo sei go zamontowac :). 2 Pytanie to na ajkei dokladnie partie dziala boksowanie i czy moglby ktos jakies techniki jak to robic na poczatku. Chce glownie schudanc z ud i brzucha , juz schudlem 4 kg , ale jeszcze troche musze zrzucic . Jestem zafascynowany sztukami walki , ale jestem churem i raczej w zadnym "klubie nie mam szans" . z gory dziekuje
Jestem na redukcji , mam diete , biegam rower basen. Chcialbym kupic worek trenignowy ( tutaj pytanie czy moglby ktos doradzic jaki wiadomo dla amatora , mieszkam w mieszkaniu weic zeby jakos dalo sei go zamontowac :). 2 Pytanie to na ajkei dokladnie partie dziala boksowanie i czy moglby ktos jakies techniki jak to robic na poczatku. Chce glownie schudanc z ud i brzucha , juz schudlem 4 kg , ale jeszcze troche musze zrzucic . Jestem zafascynowany sztukami walki , ale jestem churem i raczej w zadnym "klubie nie mam szans" . z gory dziekuje
Krzysztof Piekarz