Szacuny
1
Napisanych postów
285
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5735
siema kurde mam problem od dluzszego czasu bo nie wiem co moge jesc z tych produktow sklepowych takich jak np czy moge jesc rozne sosy ze sloikow np curry i rozne takie, ale z tego co widzialem zawieraja one cukry i nie wiem czy one nie szkodza jedynie jem te sosy co zrobie sam np gdy smaze kurczaka na olivie to dodaje rozne przyprawy ziola potem zalewam woda i jest.... mogli byscie mi wyslac jakies linki ?? dodam ze mieszkam w UK i mam spory wybor.
Szacuny
18
Napisanych postów
1358
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
12413
Orzelek16
Wlasnie o to mi chodzilo by mi ktos to uswiadomil ze nie zaszkodza :D no ale wsumie popatrzec na to co zarl Coleman to przy tych pikus :D
Nigdy nie porównuj normalnego człowieka do światowej czołówki kulturystów :)
To, ile oni nażarli się chemii, farmakologii, ile strzałów i innych tam padło, to przekracza przeciętne ludzkie pojęcie.
Sosy: popatrz na skład. Niektóre to prosta sprawa typu "woda, sól, pieprz jakiś, aromat jakiś, przyprawa jakaś, zagęszczacz", w innych skład nie kończy się na 10 różnych konserwantach.
Osobiście robię różnego rodzaju sosy i dodatki sam, z warzyw i oddzielnych przypraw.
Szacuny
1
Napisanych postów
285
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5735
wlasnie niepokoja mnie te cukry w tych sosach ale nie sa to jakie byle jakie sosy bo ceny tez nie sa niskie. a tak to nie potrafie zrobic takiego smacznego sosu.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6375
Napisanych postów
79319
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774967
Sosy sa rozne i nie musza zawierac tluszczow i cukrow, np tabasco, itp. Rob wlasnie takie na bazie warzyw, wody i przypraw podczas duszenia miesa. Mozesz tez robic na jogurcie naturalnym np z czosnkiem czy ziolami. Wejdz do dzialu kuchnia sfd i poczytaj przepisy.