Witam. Mam pytanie, a mianowicie: w jakie dni najlepiej ćwiczyc (trening 4dniowy) . Rozumiem że wszystko zależy od poszczególnej jednostki itp. ale co proponujecie spróbować na poczatek - jakie zestawienie?
PS. : Nie karzcie mi rozpisywać treningu. Dieta jak najbardziej obecna ;)
PS. : Nie karzcie mi rozpisywać treningu. Dieta jak najbardziej obecna ;)
Krzysztof Piekarz