SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2 tyg do wyjazdu, końcówka ścinki :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 795
Spoko, jestem realistą, ale spróbować nie zaszkodzi, bo jest wiele mitów z siłowni, które koksy podtrzymują, a gówna z tego wychodzi . Kaloria, kalorii nie jest równa

Za 2 tyg wrzucę foto i zobaczymy czy jest różnica :d

Zmieniony przez - Vo w dniu 2012-07-03 10:18:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5462
Tak w najnowszym . Napisz pozniej swoje odczucia . Zobaczymy ile w tym sensu . Pozdrawiam :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
sporo fatu jeszcze, to nie woda na moje oko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 795
Na pewno- nie przeczę . Według impulsów schodziłem z 22-23, a teraz mam 15. Watek założyłem, bo wydaje mi się, że bardziej wyżyłowany byłem przed tym gównianym tcm :(. BF i waga nie skończyła, stąd wnioskuję, że musiałem nabrać wody trochę :(
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy a stosowanie odżywek

Następny temat

co polecacie?

electro
Polecane artykuły