Witajcie. Chciałem was prosić o pomoc przy diecie. nie krytykujcie jej bo wiem, że jest nieco ch**owa ale gdybym nie chciał jej zmienić to bym tu nie pisał. także prosze o jakieś mądre porady, krytyka mile widziana.
Dodam że moje zapotrzebowanie to ~3600 kcal i chcę nie tylko utrzymać wagę, ale również z pomocą treningów i suplementacji zwiększyć swoją masę mięśniową. dodam że mam białko sfd mass activator nie wiem czy w planie podałem prawidłowe ale tego znaleść nie mogłem.
Tutaj podaje diete jaka jest teraz, z waszą pomocą chce ją poprawić:
Z góry dzięki i pozdrawiam
Dodam że moje zapotrzebowanie to ~3600 kcal i chcę nie tylko utrzymać wagę, ale również z pomocą treningów i suplementacji zwiększyć swoją masę mięśniową. dodam że mam białko sfd mass activator nie wiem czy w planie podałem prawidłowe ale tego znaleść nie mogłem.
Tutaj podaje diete jaka jest teraz, z waszą pomocą chce ją poprawić:
Z góry dzięki i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz