To zalezy JAKI taniec <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle> Taniec zwykle nie będzie treningiem aerobowym ale może takim być, jeśli będzie trwał długo i będzie utrzymywany w odpowiednim tempie <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>
I oczywiście w trakcie tańca, jak w trakcie każdego ruchu, spalasz kalorie - więc bez względu na to, czy będzie miał cechy treningu aerobowego (puls, okres) będzie oczywiście pomagał w odchudzaniu poprzez zwiększanie zapotrzebowania kalorycznego <imgs src="../../buziaki/31.gif" align=middle>
Gdyby tak dorzucić do tego 'klasyczne'
aeroby, czyli np. rowerek czy bieganie, byłoby całkiem super <imgs src="../../buziaki/3.gif" align=middle>
Pozdrawiam!
Amazone
-----------------------------------------------------------------------------------------
<imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> kawoszka <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle> ===== modka działu fitness ===== ...mafia.suple.hardcor.pl
========================= zamiast dawać mi soga kliknij:
http://www.pajacyk.pl