Jeśli chodzi o nogi to ćwicze je około 1,5 roku(Jak każdy nowicjusz myślałem- a po co nogi ćwiczyć:D)
We wtorek zagram w piłke i rozgrzeje się bardzo dobrze, zobaczę wtedy czy objawy również się pojawią, jeśli tak będzie trzeba coś myśleć poważniej o tym
We wtorek zagram w piłke i rozgrzeje się bardzo dobrze, zobaczę wtedy czy objawy również się pojawią, jeśli tak będzie trzeba coś myśleć poważniej o tym