SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ciekawy wywiad z Najmanem

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
laska ktora z nim jest musi byc tez jego pokroju, wiec nie mysli za duzo...kasa sie liczy. Possible za granice? A co on tam bedzie robi?
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
On już jest zawodnikiem MMA.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Krótko, ale rzeczowo mówi. Dobrze, że jest realistą i widzi, że samym boksem nie wygra nic w MMA. I walka z Robertem jest jedyną szansą by wygrać jakąkolwiek walkę w formule MMA.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Jakim boksem?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
W sumie jego ostatnia walka przypominała bardziej kick-boxing, ale myślę, że po niej pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że lepiej jak nie będzie używać nóg do kopania póki nie nauczy się tego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Wybieram się to zobaczyć, www.wczestochowie.pl jest patronem medialnym więc będą bilety do wygrania, rozmawiałem z koleżanką z redakcji i dzisiaj maja rozpisać konkurs;), w szczęście w losowaniu nie pokładam większych nadziei wiec przyjdzie mi się szarpnąć na bilet, ale możne być wesoło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Pozwolę sobie wkleić fajne nowości przeczytane w mojej ulubionej gazecie, tak jestem z Częstochowy i kibicuje Najmanowi;) ale Roberta wprost ubóstwiam, za to jaki jest;)

http://www.wczestochowie.pl/multimedia/video/229,hardkorowy-koksu-wywiad
http://www.wczestochowie.pl/multimedia/video/228,reki-nie-podal-marcin-najman-wywiad
http://www.wczestochowie.pl/multimedia/video/227,kasia-burneika-30-sekund

P.S.
Bardzo nie podobało mi się zachowanie Marcina gdy nie uścisnął wyciągniętej reki Roberta, mam nadzieje że to tylko takie aktorstwo przed walka, a nie zwykłe chamstwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Możliwe, że było to tylko aktorstwo. Na tym wywiadzie zobacz sobie od 5:46:





Sam Najman mówi na ten temat.

Chociaż z drugiej strony zaznacza, że z Saletą nie było to aktorstwo. Burneika obrażał Najmana, zatem kto wie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8239
Strongzonk i jak wrażenia po walce ? Twój faworyt dał dupy.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Wrażenia pozytywne. Fakt, że stawiałem na Najmana, ponieważ myślałem, że faktycznie wreszcie wziął się za siebie i zaczął solidnie trenować pod MMA. Dodatkowo Burneika zapowiadał, że nie trenuje do tej walki, co było widać na gali MMA attack 2. Wydawało się, że Najman miał świetną taktykę: pozwolić Robertowi biegać po oktagonie, by ten zmęczył się. Przez te czynniki myślałem, że Najman w 2 rundzie zaatakuje zmęczonego już Burneikę i wygra.
Jednak okazało się, że wygrało serce do walki. Burneika, pomimo braku wyszkolenia, włożył więcej serca i odwagi do bójki i wygrał. Jak zatem widać trening SW to nie wszystko, potrzebne jest też serce do walki, odwaga. Najmanowi tego zabrakło. Dlatego dobrze by było, żeby pozabierał zabawki (jak sam to określił) i skończył z zawodowym sportem. Niech już nie wymyśla dlaczego niesprawiedliwie przegrał. Teraz zresztą będzie ciężko mu cokolwiek wymyślić.

Skoro jest kiepskim zawodnikiem, to może zostanie chociaż znakomitym trenerem. Feliks Stamm jest nazywany trenerem mistrzów, a sam nie osiągnął wiele na ringu.


Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-28 09:10:14
...
Napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 3489 Napisanych postów 21059 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745032
On juz ma tak spalone nazwisko ze nikt raczej nie chcialby trenowac pod jego szyldem. Zreszta co on moglby przekazac innym. Moglby klub otworzyc i zatrudnic trenerow, ale to dalej Najman jako wizytowka... Powinien wyjechac z kraju..
Ciekawe jak ta jego laska ( ta blondyna ) sie czula jak wszyscy krzczeli wyp*****laj do Najmana.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening mistrza

Następny temat

Hardcorowy Koksu pokazuje jak będzie walczył z Najmanem!

electro
Polecane artykuły