Szacuny
0
Napisanych postów
29
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2324
witam
Mam pytanie przedewszystkim do mieszkających w uk. Nie mOglem nic znaleźć wiec pytam tutaj z. Nadzieja ze pomozecie:) wie ktoś coś o zawodach w trojboju i wyciskaniu na terenie angli?? Z góry dziękuje i pozdrawiam:)
Szacuny
11471
Napisanych postów
31732
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
736463
Zapraszamy do Poznania na Mistrzostwa Sfd i SDW w wyciskaniu sztangi leżąc+dodatkowe konkurencje.
Dojazd z Londynu idealny(90 min) na lotnisko ławica a stamtąd na miejsce zawodów 5 przystanków autobusem lub taxi za ok 12 zł...