mam małe pytanko. jestem strasznie zielony w kulturystyce i chcialbym wiedziec czy przy treningu klatki łapy lepeij mieć szeroko czy wąsko ? lepeij tzn tak zeby lepiej wchodziło w miecho
bo mnie lepeij jest łapać wąsko, podnosze wtedy prawie 2 razy wiecej razy, ale slyszalem ze to nie tak sie rtobi :P prosze o pomoc! Z GÓRY DZIĘKS 
Krzysztof Piekarz
NO PAIN NO GAIN
życie jest jak sztanga , ciężkie ale do uniesienia