witam czytalem arty dot treningu fbw 5x5, jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi: kiedy zwiększamy ciężąry? co tydzien czy co każdą serię ? Pytam poniewaz przeczytalem jeden artykuł, gdzie bylo napisane o zwiekszaniu cięzaru co serię i troche mi się pomieszało
pzdr:)
pzdr:)
Krzysztof Piekarz