Witam forumowiczów:)
Trenuję na siłowni od miesiąca po 3/4razy w tygodniu.Tydzień temu zwiekszyłem dawke treningu,obudziłem się w nocy z bulem mięśni i do rana prawie nie spałem.Poszedłem do pracy i dostałem gorączki ,telepawki i mięśnie mnie bolały jak przy grypie ale poza tym nic mi nie dolegało.Teraz nie jak mam dalej ćwiczyć,może ktoś to przerabiał?
poproszę o jakąś podpowiedź.
moje ćwiczenia:
rozgrzewka orbitrek 15 min.
rowerek 10 min
rozpiętki na klatke 4x 15
na plecy 4x15
wyciskanie 4x15
uda 4x15
linka 4x15
daję maksymalny dla mnie cięzar.
Trenuję na siłowni od miesiąca po 3/4razy w tygodniu.Tydzień temu zwiekszyłem dawke treningu,obudziłem się w nocy z bulem mięśni i do rana prawie nie spałem.Poszedłem do pracy i dostałem gorączki ,telepawki i mięśnie mnie bolały jak przy grypie ale poza tym nic mi nie dolegało.Teraz nie jak mam dalej ćwiczyć,może ktoś to przerabiał?
poproszę o jakąś podpowiedź.
moje ćwiczenia:
rozgrzewka orbitrek 15 min.
rowerek 10 min
rozpiętki na klatke 4x 15
na plecy 4x15
wyciskanie 4x15
uda 4x15
linka 4x15
daję maksymalny dla mnie cięzar.
Krzysztof Piekarz