Ja nie ufam bagaznikom . Wypadnie mi , przypadkowo sie xtr polamie i bede plakal ...
A tak na serio to jak noga mi wyzdrowieje to ide skakac na bmx do wody u kolesia na dzialce , koles ma dojscie do jeziora i dzialke na skarpie , mowi ze zrobi jakas hope i bedziem latac , bo miejsce jest takie ze 3 m od brzegu jest juz 2-2,5 m , bo spad dna jest dobre 35-40% , a mysle ze jak zrobi hope to nie bede latac 3 tylko 10

, koles ma bmx starego ale sam na dualowce jezdzi i calkiem dobrze mu skakanie wychodzi ..... a hopki to hardcorowe robi i znajac jego wyobraznie to ta pewnie tez mala nie bedzie (raz zrobili z kolega mniejsza hope to jak ja jego kolega testowal to przeskoczyl ja dobry metr i wyladowal na plaskie , a hopa to byl typowy dirt z ostrym katem wybicia

typek sie zlozyl na swoim dragstarze

)

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "