SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

alkochol a bijatyka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 660
w sumie jak sie nie zgodzi na rewanż to wyjdzie na tchórza.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4656
Na tchórza powiadasz? Dziecinne podejście trochę masz - nie jest tchórzostwem gdy ktoś kto w życiu niczego nie trenował nie chce walczyć z zawodnikiem sportów walki. Podobnie jak z tego "zawodnika" żaden twardziel nawet jak wkopie temu kolesiowi (bo co to za sztuka pobić kogoś kto nie ma pojęcia większego o walce). Zrezygnowanie z walki to rozsądne, a nie tchórzliwe wyjście. Tym bardziej jeśli to nie on zaczął całą awanturę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9857
Lucyfer dobrze prawi.

Jakiś czas temu Ricky Hatton (45-2-0) pijany robił burdy w klubie, to go ochroniarz tak znokautował, że nieprzytomny podobno w szpitalu wylądował :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
Tok myślenia co niektórych osobników po prostu powala.
Koleś skasował jakiegoś robiącego burdy, pijanego palanta i jeszcze ma dawać mu rewanże? Co to jest podstawówka z ustawkami za salą gimnastyczną? Takie jest życie.Może następnym razem tamten błazen się zastanowi przed podobnymi akcjami. Nie ma to jak podchmieleni i******e myślący, że złapali Boga za nogi.

Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2012-02-08 11:06:46

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
Otoz to.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
Koleś do niego startował. Facet uciszył pyskacza i nie dlatego że to była jakaś honorowa walka, tylko po prostu działał w obronie własnej.

Niech się pogodzi z tym, że dostał wpyerdol bo się rzucał.

Przecież to jest chore, koleś działał niezgodnie z prawem i chce rewanżu, jakby na niego zasłużył. To może niedoszły zabójca z nożem po obezwładnieniu też powinien chcieć rewanżu?

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-02-08 11:31:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
niestety mój kuzyn inteligencją też nie grzeszy i sie ostatnio dowiedziałem jak to było naprawdę ...tamten fakt może sie rzucał, po pijaku coś tam ludzi zaczepiał ale ogólnie, że był pijany i ledwo na nogach stał jego znajomi zaraz zaciągnęli go do samochodu a ze to do mojego kuzyna dotarła ta wieść jak był w klubie wyszedł ze znajomymi i sam poszedł za nim i pierwszy go uderzył, że chce się z nim bić... Wiec na poczatku troche inaczej to przedstawiłem bo fakt rzucał się troche ale nie do mojego kuzyna, znajomi tego pijanego mowili jeszcze ze jest pijany i aby tamci dali sobie spokoj ale on nie popuscil...i niby po tym jak wytrzezwial i dowiedział sie jak to było bo on sam malo co pamietał z tej sytuacji stwierdził że chciałby zobaczyć czy ten co rozwalił mu warge jest też taki twardy jak będdzie trzeźwy... W sumie powiedział tak że go nie obchodzi z kim będzie się bił, że mogą dac mu najsiliejszego ale przyjdzie do tego klubu i zobaczy jacy są tam zawodnicy i dowie się kto wyszedł za nim . Wiec wychodzi na to ze to byly takie porachunki bo on kogos zaczepil i nie chcieli mu podarowac wiec za nim wyszli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
Intryga niczym u Hitchcock'a.

Zanim okaże się, że historia miała jeszcze ze cztery różne scenariusze, napiszę tak:

Za głupotę trzeba płacić.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9293
Dodać do tego szybkie samochody, koks, dziewczyny z filmów erotycznych, w roli głównej Boguś Linda i można nakręcić dobre kino akcji :) Trzeba tylko poczekać na zakończenie tej sytuacji bo zależności od tego może nam wyjśc komedia, kryminał badź dramat. Czekamy na info!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
Bukowski na scenarzystę

The bigger they come. The harder they fall.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50/50

Następny temat

Szkoła podoficerska

electro
Polecane artykuły