Trochę mniej czasu :) bo przed świętami jakoś więcej pracy :) Na siłowni oczywiście w ostatnich dniach lista obecności podpisana :D Nie ma op*****lania się.
Trening zmieniony wg wskazówek kolegów:
Aktualnie pon-pt siłownia.
Środa same aeroby. W pozostałe dni trening FBW + ~20 min bieżni/rowerek.
Aktualny plan treningowy
pon i czwartek
Podciąganie sztangi do klatki leżąc na ławce- 2 s x15
Wiosłowanie w opadzie tułowia - 2 s x 15
Przysiady ze sztangą - 2 s x 15
wspięcia na palcach 2 sx 15
unoszenia prostych ramion przed sobą 2s x15
Wyciskanie na prostej ławce 2 s x 15
uginanie ramion ze sztangą 2 s x 15
sciąganie linki wyciągu górnego prostując rece 2 s x 15
Sroda aeroby- docelowo 45-50 min.
wtorek i piątek
MC-2 x15
martwy ciąg 2s x 15
syzyfki 2 s x 15
zginanie nóg na maszynie 2 s x15
wyciskanie hantli na ławce siedząc 2sx15
wysiskanie na skosnej 2 s x 15
wyciskanie francuskie hantli za głową 2 s x15
"21" 2 s (biceps)
Jak doszukam jak prawidłowo nazywają się te ćwiczenia to pozmienia nazwy :D ze swojego na wasze :)
Obliczyłem też swoja zapotrzebowanie energetyczne wyszło mi 3080 kcal.
W tym 160(640 kcal) g węglowodany, 232 g( 928 kcal) białko oraz 168 g(1512 kcal) tłuszczyk.
Do końca tygodnia postaram się ułożyć dietę. Poki co opieram sie na tym, że nie jem żadnych słodyczy ani rzeczy typu chipsy paluszki. Nie zajadam się tez jabłkami. Wcześniej myślałem, że to jest zdrowe :) teraz już wiem, że jest ale nie w takiej ilości. Słodkie napoje zastąpiłem wodą mineralną.
Poki co to tyle :)
Zmieniony przez - Lubie_gryźć_sztangę w dniu 2011-12-14 13:57:15