Witam. Niestety znowu zawaliłem sprawę, mianowicie nie odpuściłem treningów, a odpuściłem dietę. Szczególnie tłuszcze. Małe efekty teraz robię, a body fat, mam wrażenie że nie istnieje u mnie poza minimalnie na tyłku (wiem, że istnieje ale nienamacalnie już jest).
Mam dwa pytania, jakie proporcje tłuszczu w dziennym spożyciu zrobić? Chcę wrócić do normy, a jestem poniżej normy zdrowotnej jak chodzi o tłuszcz...niezbyt fajnie.
Drugie pytanie. Jak mogę zmierzyć poziom tłuszczu? Czy jest to możliwe przy takim mocnym odtłuszczeniu (nie wyobrażam sobie czegokolwiek złapać w szczypce na brzuszku itp.) Jakieś wzory?
Wzrost 186cm
Waga 75kg
Wiek 23lata
pozdro
Mam dwa pytania, jakie proporcje tłuszczu w dziennym spożyciu zrobić? Chcę wrócić do normy, a jestem poniżej normy zdrowotnej jak chodzi o tłuszcz...niezbyt fajnie.
Drugie pytanie. Jak mogę zmierzyć poziom tłuszczu? Czy jest to możliwe przy takim mocnym odtłuszczeniu (nie wyobrażam sobie czegokolwiek złapać w szczypce na brzuszku itp.) Jakieś wzory?
Wzrost 186cm
Waga 75kg
Wiek 23lata
pozdro
Krzysztof Piekarz