...
Napisał(a)
5 Listopada 2011 roku w Siennicy koło Mińska Mazowieckiego, podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się II Turniej Submission Fighting Grappler Cup na zasadach ADCC. Wkrótce więcej informacji
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- III Turniej Submission Fighting Grappler Cup
- IV Turniej Submission Fighting Grappler Cup
- V Turniej Submission Fighting Grappler Cup - 11.10.2014
- ELITARNY TURNIEJ SUBMISSION FIGHTING "GRAPPLING ARENA"
- I TURNIEJ W SUBMISSION FIGHTING ADCC GRAPPLER CUP
- II PUCHAR WYBRZEŻA ADCC W SUBMISSION FIGHTING KOŁOBRZEG 5-06- 2010
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
Klub Walki GRAPPLER oraz Klub Sportowy- Stowarzyszenie sportowe JU JITSU zapraszają na II Turniej Submission Fighting Grappler Cup
Miejsce zawodów:
Hala Sportowa w SIENNICY kolo Mińska mazowieckiego
Termin zawodów:
5 LISTOPADA 2011
ORGANIZATOR:
Klub Walki GRAPPLER oraz Klub Sportowy- Stowarzyszenie sportowe JU JITSU
REJESTRACJA:
1. Zgłoszeń prosimy dokonywać na adres [email protected]
2. Opłatę startową w wysokości 40 zł, należy wpłacić na konto organizatora w tytule wpisując nazwę klubu i ilość zgłoszonych zawodników.
Dane do przelewu:
Marcin Frankiewicz
BZWBK [63 1090 1128 0000 0001 0284 7427[ - z dopiskiem: Imię i Nazwisko wpłacającego, nazwa klubu, ilość osób.
3. Termin zgłoszeń i wpłat upływa w poniedziałek 31 października o godzinie 23:59. Opłata po tym terminie wynosi 80 zł.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Wysłanie zgłoszenia w terminie do 31.10.2011r do godziny 23:59.
2. Wpłacenie na konto wpisowego w wysokości 40zł do dnia 31.10.2011r. (po tym terminie wpisowe 80zł!).
3. Posiadanie aktualnych badań od lekarza sportowego.
4. Ważne ubezpieczenie NNW.
5. W przypadku nieletnich – pisemna zgoda rodziców.
NAGRODY:
- We wszystkich kategoriach za miejsca 1-3 medal oraz dyplom okolicznościowy.
- Nagrody rzeczowe za miejsca medalowe zależne od pozyskania sponsorów
ZASADY:
II Turniej Submission Fighting Grappler Cup odbędzie się na zasadach ADCC.
Kategorie zaawansowania:
1. Początkujący i juniorzy – do dwóch lat stażu treningowego w sportach chwytanych, maksymalnie 4 belki na białym pasie BJJ lub maksymalnie 4 kyu (pomarańczowy pas) w Judo bądź maksymalnie 2 walki w amatorskim MMA
Juniorzy do 18 roku życia – roczniki 1993 i młodsi.
2. Średniozaawansowani – 2 do 5 lat stażu treningowego w sportach chwytanych, maksymalnie 4 belki na niebieskim pasie BJJ lub maksymalnie 1 kyu (brązowy pas) w Judo
3. Zaawansowani – powyżej 5 lat stażu treningowego w sportach chwytanych, purpurowe pasy (i wyżej) w BJJ, czarne pasy Judo.
Ograniczenia w początkujących: zabronione są wszystkie dźwignie na nogi i kark, rzuty na głowę oraz slamy (rozbijanie).
Ograniczenia w średniozaawansowanych: zabronione są wszystkie dźwignie na nogi oprócz taktarova (prostej dźwigni), dźwignie na kark, slamy tylko do pasa.
Czas walki:
Walki trwają – 6 minut
3 minuty bez punktów + 3 minuty punktowane
Dogrywka – 3 minuty punktowane.
Walki finałowe w kategorii zaawansowanych – 10 minut
5 minut bez punktów (tylko ujemne) + 5 minut punktowanych
Dogrywka – 5 minut
Dopuszczalna jest tylko jedna dogrywka, w razie nierozstrzygnięcia, o wyniku walki decydują sędziowie (na podstawie aktywności i inicjatywy w walce).
KATEGORIE WAGOWE:
Średniozaawansowani i zaawansowani:
-65,9kg
-76,9kg
-87,9kg
-98,9kg
+98,9kg
Kobiety:
– 60kg
+ 60kg
Początkujący i juniorzy:
-60kg
-65kg
-70kg
-75kg
-80kg
-85kg
-90kg
-95kg
+95kg
UWAGA!
Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii wagowych w kategoriach początkujących i juniorów oraz kobiet, w razie zbyt małej ilości zawodników
Kontakt
Marcin Frankiewicz 694-110-794
Miejsce zawodów:
Hala Sportowa w SIENNICY kolo Mińska mazowieckiego
Termin zawodów:
5 LISTOPADA 2011
ORGANIZATOR:
Klub Walki GRAPPLER oraz Klub Sportowy- Stowarzyszenie sportowe JU JITSU
REJESTRACJA:
1. Zgłoszeń prosimy dokonywać na adres [email protected]
2. Opłatę startową w wysokości 40 zł, należy wpłacić na konto organizatora w tytule wpisując nazwę klubu i ilość zgłoszonych zawodników.
Dane do przelewu:
Marcin Frankiewicz
BZWBK [63 1090 1128 0000 0001 0284 7427[ - z dopiskiem: Imię i Nazwisko wpłacającego, nazwa klubu, ilość osób.
3. Termin zgłoszeń i wpłat upływa w poniedziałek 31 października o godzinie 23:59. Opłata po tym terminie wynosi 80 zł.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Wysłanie zgłoszenia w terminie do 31.10.2011r do godziny 23:59.
2. Wpłacenie na konto wpisowego w wysokości 40zł do dnia 31.10.2011r. (po tym terminie wpisowe 80zł!).
3. Posiadanie aktualnych badań od lekarza sportowego.
4. Ważne ubezpieczenie NNW.
5. W przypadku nieletnich – pisemna zgoda rodziców.
NAGRODY:
- We wszystkich kategoriach za miejsca 1-3 medal oraz dyplom okolicznościowy.
- Nagrody rzeczowe za miejsca medalowe zależne od pozyskania sponsorów
ZASADY:
II Turniej Submission Fighting Grappler Cup odbędzie się na zasadach ADCC.
Kategorie zaawansowania:
1. Początkujący i juniorzy – do dwóch lat stażu treningowego w sportach chwytanych, maksymalnie 4 belki na białym pasie BJJ lub maksymalnie 4 kyu (pomarańczowy pas) w Judo bądź maksymalnie 2 walki w amatorskim MMA
Juniorzy do 18 roku życia – roczniki 1993 i młodsi.
2. Średniozaawansowani – 2 do 5 lat stażu treningowego w sportach chwytanych, maksymalnie 4 belki na niebieskim pasie BJJ lub maksymalnie 1 kyu (brązowy pas) w Judo
3. Zaawansowani – powyżej 5 lat stażu treningowego w sportach chwytanych, purpurowe pasy (i wyżej) w BJJ, czarne pasy Judo.
Ograniczenia w początkujących: zabronione są wszystkie dźwignie na nogi i kark, rzuty na głowę oraz slamy (rozbijanie).
Ograniczenia w średniozaawansowanych: zabronione są wszystkie dźwignie na nogi oprócz taktarova (prostej dźwigni), dźwignie na kark, slamy tylko do pasa.
Czas walki:
Walki trwają – 6 minut
3 minuty bez punktów + 3 minuty punktowane
Dogrywka – 3 minuty punktowane.
Walki finałowe w kategorii zaawansowanych – 10 minut
5 minut bez punktów (tylko ujemne) + 5 minut punktowanych
Dogrywka – 5 minut
Dopuszczalna jest tylko jedna dogrywka, w razie nierozstrzygnięcia, o wyniku walki decydują sędziowie (na podstawie aktywności i inicjatywy w walce).
KATEGORIE WAGOWE:
Średniozaawansowani i zaawansowani:
-65,9kg
-76,9kg
-87,9kg
-98,9kg
+98,9kg
Kobiety:
– 60kg
+ 60kg
Początkujący i juniorzy:
-60kg
-65kg
-70kg
-75kg
-80kg
-85kg
-90kg
-95kg
+95kg
UWAGA!
Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii wagowych w kategoriach początkujących i juniorów oraz kobiet, w razie zbyt małej ilości zawodników
Kontakt
Marcin Frankiewicz 694-110-794
...
Napisał(a)
Temat podwieszam, żeby się nie zgubił
Ktoś z forum się wybiera?
Ktoś z forum się wybiera?
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
...
Napisał(a)
dzięki
adres hali gdzie odbędą się zawody ul LATOWICKA 16
05-332 SIENNICA
adres hali gdzie odbędą się zawody ul LATOWICKA 16
05-332 SIENNICA
...
Napisał(a)
Harmonogram Harmonogram
7.30 - 9.00 waga i weryfikacja
9..30 -omówienie przepisów
10.00 - rozpoczęcie walk
7.30 - 9.00 waga i weryfikacja
9..30 -omówienie przepisów
10.00 - rozpoczęcie walk
...
Napisał(a)
ostateczny termin zgłoszeń i wpłat startowego zostaje przesunięty do 02.11.2011 do 24.00
...
Napisał(a)
WYNIKI GRAPPLER CUP
POCZATKUJACY 65KG
1 Kamil Bołman Piranha Gdynia
2 Mateusz Szmytkowski Klub Walki Grappler
3 Amir el Shafty Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY 70 KG
1 Konrad Sadowski Alliance Team
2 Krzysztof Peciak Klub Hunter Warszawa
3 Marcin Gałązka Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY 75KG
1 Przemysław Truszewski Klub Walki Grappler
2 Damian Adamiuk Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
3 Tomasz Rolf Szkoła Wolnej Walki JUKADO KEMPO
POCZATKUJACY 80KG
1 Marcin Bartosik Klub Eko Różanka Pankration Włodaw
2 Patryk Lazurek Palestra Warszawa
3 Jakub Kuc Klub walki Grappler
POCZATKUJACY - 90 KG
1 Rafał Stępkowski Alliance Team
2 Michał Jasiński Fight Club Elbląg
3 Piotr Drzewiński Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
Średnio zaawansowani 76 ,9kg
1.Paweł Koziej Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
2. Karol Stępniewski Drysdale Ju Jitsu Kielce
3. Michał Korytowski Alliance Team
Średnio zaawansowani 87 ,9kg
1 Paweł Ziemkiewicz Alliance Team
2 Marcin Poźniak Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
3 Łukasz Woroniecki Klub Hunter Warszawa
Średnio zaawansowani 98,7 kg
1 Mariusz Jakimowicz Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
ZAAWANSOWANI -76,9kg
1 Adam Parafianczuk ALLIANCE WARSZAWA
2. Kuba Lejwoda Palestra Warszawa
3 Michał Kusyk Drysdale Ju Jitsu Kielce
ZAAWANSOWANI + 98,7 kg
1 Rafał Sosnowski Alliance Team
2 Stanisław Slusakowicz Palestra Warszawa
3 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler
OPEN ABSOLUTO
1 Paweł Ziemkiewicz Alliance Team
2 Borys Buza Alliance Team
3 Michał Korytowski Alliance Team
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA
1 Alliance Team Warszawa
1 Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
2 Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY 65KG
1 Kamil Bołman Piranha Gdynia
2 Mateusz Szmytkowski Klub Walki Grappler
3 Amir el Shafty Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY 70 KG
1 Konrad Sadowski Alliance Team
2 Krzysztof Peciak Klub Hunter Warszawa
3 Marcin Gałązka Klub Walki Grappler
POCZATKUJACY 75KG
1 Przemysław Truszewski Klub Walki Grappler
2 Damian Adamiuk Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
3 Tomasz Rolf Szkoła Wolnej Walki JUKADO KEMPO
POCZATKUJACY 80KG
1 Marcin Bartosik Klub Eko Różanka Pankration Włodaw
2 Patryk Lazurek Palestra Warszawa
3 Jakub Kuc Klub walki Grappler
POCZATKUJACY - 90 KG
1 Rafał Stępkowski Alliance Team
2 Michał Jasiński Fight Club Elbląg
3 Piotr Drzewiński Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
Średnio zaawansowani 76 ,9kg
1.Paweł Koziej Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
2. Karol Stępniewski Drysdale Ju Jitsu Kielce
3. Michał Korytowski Alliance Team
Średnio zaawansowani 87 ,9kg
1 Paweł Ziemkiewicz Alliance Team
2 Marcin Poźniak Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
3 Łukasz Woroniecki Klub Hunter Warszawa
Średnio zaawansowani 98,7 kg
1 Mariusz Jakimowicz Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
ZAAWANSOWANI -76,9kg
1 Adam Parafianczuk ALLIANCE WARSZAWA
2. Kuba Lejwoda Palestra Warszawa
3 Michał Kusyk Drysdale Ju Jitsu Kielce
ZAAWANSOWANI + 98,7 kg
1 Rafał Sosnowski Alliance Team
2 Stanisław Slusakowicz Palestra Warszawa
3 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler
OPEN ABSOLUTO
1 Paweł Ziemkiewicz Alliance Team
2 Borys Buza Alliance Team
3 Michał Korytowski Alliance Team
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA
1 Alliance Team Warszawa
1 Klub Eko Różanka Pankration Włodawa
2 Klub Walki Grappler
...
Napisał(a)
Wielkie podziękowania dla sponsorów za ufundowanie nagród Sklep MMAniak.pl - mmaniak.pl, Haka Fight i C2F - created to fight jak również dla sędziów Dominika , Marcina i Adama oraz Adamowi Żukowskiemu i Karolinie Pindelskiej oraz Michałowi Gryglasowi, Dziki i Marcin Wereda pomoc. Dziękuje wszystkim za udział w Turnieju gratuluje zwycięzcom i do zobaczenia za rok
...
Napisał(a)
NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ UZNANY Paweł Ziemkiewicz Alliance Team
Puchar przekaże Adamowi
Puchar przekaże Adamowi
Polecane artykuły