Witam mam pytanie i chciał bym żebyście mi na nie odpowiedzieli
jakie polecacie treningi
Rozciąganie
trening kondycji
trening mięśni
itp
żeby poprawić swoje warunki fizyczne
trenuje na siłowni już około 14 mies
miałem różne plany teraz po dłuższej przerwie zacząłem fbw
i generalnie chce poprawić swoje warunki fizyczne i kondycje
mam jeszcze worek treningowy i chciał bym go zacząć używać tylko nie wiem za bardzo co mam robić ;)
ważę 74 kg wzrost 180
na klatkę podnoszę 80 kg ( przed przerwą tyle było )
biceps 20kg w oparciu o kolano sztangielką
i pytajcie o resztę ... mam nadzieje że ktos mi pomoże z góry thx :)
jakie polecacie treningi
Rozciąganie
trening kondycji
trening mięśni
itp
żeby poprawić swoje warunki fizyczne
trenuje na siłowni już około 14 mies
miałem różne plany teraz po dłuższej przerwie zacząłem fbw
i generalnie chce poprawić swoje warunki fizyczne i kondycje
mam jeszcze worek treningowy i chciał bym go zacząć używać tylko nie wiem za bardzo co mam robić ;)
ważę 74 kg wzrost 180
na klatkę podnoszę 80 kg ( przed przerwą tyle było )
biceps 20kg w oparciu o kolano sztangielką
i pytajcie o resztę ... mam nadzieje że ktos mi pomoże z góry thx :)
Krzysztof Piekarz