Grupa A:
Austria:
Słowenia:
Turcja:
1. Arslan Eksi - Fenerbahçe Stambuł
2. Selçuk Keskin - Halk Bankası Ankara
3. Serhat Coskun - Halk Bankası Ankara
4. Sinan Tanik - Galatasaray Stambuł
5. Emre Batur - Fenerbahçe Stambuł
6. Burutay Subasi - Arkas Izmir
7. Ender Kidoglu - Halk Bankası Ankara
8. Halil İbrahim Yücel - Halk Bankası Ankara
9. Ahmet Pezük - Galatasaray Stambuł
10. Erhan Dünge - Galatasaray Stambuł
11. Kemal Kayhan - Fenerbahçe Stambuł
12. Ramazan Serkan Kılıç - Fenerbahçe Stambuł
Serbia:
Rozgrywający: Vlado Petković, Mihajlo Mitić
Środkowi: Marko Podrascanin, Dragan Stanković, Milan Rasić
Atakujący: Ivan Miljković, Sasa Starović, Aleksandar Atanasijević
Przyjmujący: Milos Nikić, Nikola Kovacević, Milos Terzić, Uros Kovacević
Libero: Nikola Rosić, Filip Vujić
Grupa B:
Rosja:
Rozgrywający: Aleksander Butko,Siergiej Grankin
Środkowi: Nikołaj Apalikow, Dmitrij Muserski, Aleksander Wołkow, Dmitrij Szczerbinin
Przyjmujący: Denis Biriukow, Taras Chtiej, Dmitrij Ilinych, Ewgienij Siwożelez
Atakujący: Maksim Michajłow, Maksim Żigałow
Libero: Walerij Komarow, Aleksander Sokołow
Estonia:
Portugalia:
Czechy:
rozgrywający: Lukas Tichacek, Petr Zapletal
atakujący: Jan Stokr, David Konecny
środkowi: Petr Koneccy, Ales Holubec, Jakub Vesly, Radek Mach
przyjmujący: Peter Platenik, Jiri Popelka, Ondrej Hudecek, Michal Hrazdira
libero: Martin Krystof, Jiri Bence
Grupa C:
Francja:
Przyjmujący: Julien Lyneel, Samuel Tuia, Nicolas Marechal, Earvin N'Gapeth
Środkowi: Gerald Hardy-Dessources, Romain Vadeleux, Frank Laffite, Jose Trefle
Rozgrywający: Pierre Pujol, Benjamin Toniutti
Atakujący: Antonin Rouzier, Marien Moreau
Libero: Jenia Grebennikov, Jean-Francois Exiga
Finlandia:
Rozgrywający: Mikko Esko, Eemi Tervaportti
Atakujący: Mikko Oivanen, Urpo Sivula
Środkowi: Matti Oivanen, Konstatntin Shumov, Jukka Lehtonen
Przyjmujący: Antti Siltala, Olli Kunnari, Tuomas Sammelvuo, Matti Hietanen, Jari Tuominen
Libero: Pasi Hyvärinen, Jesse Mäntylä
Belgia:
Włochy:
rozgrywający: Dante Bonifante, Dragan Travica
atakujący: Michał Łasko, Giulio Sabbi
przyjmujący: Gabriele Maruotti, Simone Parodi, Cristian Savani, Ivan Zajcew
środkowi: Rocco Barone, Emanuele Birarelli, Simone Buti, Luigi Mastrangelo
libero: Andrea Bari, Andrea Giovi
Grupa D:
Bułgaria:
Rozgrywający: Andriej Żekow, Georgij Bratojew
Środkowi: Wiktor Josifow, Teodor Todorow, Hristo Cwetanow, Kostadin Gadżanow
Atakujący: Cwetan Sokołow, Władimir Nikołow
Przyjmujący: Matej Kazijski, Todor Aleksiew, Metodi Ananiew, Todor Skrimow
Libero: Władisław Iwanow, Martin Bożiłow
Słowacja:
rozgrywający: Juraj Za»ko, Branislav Skladaný
przyjmujący: Lukáą Divią, Martin Sopko st., Róbert Hupka
środkowi: Tomáą Kme», Emanuel Kohút, Richard Nemec
atakujący: Martin Nemec, Milan Bencz, Peter Michalovič
libero: Roman Ondruąek
Niemcy:
rozgrywający: Patrick Steuerwald, Lukas Kampa
atakujący: Jochen Schöps, Georg Grozer
środkowi: Marcus Böhme, Max Günthör, Stefan Hübner
przyjmujący: Björn Andrae, Robert Kromm, Marcus Popp, Sebastian Schwarz, Denis Kaliberda
libero: Markus Steuerwald, Ferdinand Tille
Polska:
Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga,
Środkowi: Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Grzegorz Kosok, Piotr Nowakowski
Przyjmujący: Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Michał Ruciak, Mateusz Mika,
Atakujący: Piotr Gruszka, Jakub Jarosz,
Libero: Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski,
Gdy zdobęde pozostale sklady to uzupelnie liste
zdr.
Zmieniony przez - georgu w dniu 2011-09-09 15:27:12
MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]