Trening o 18 by się trochę dłużej podregenerować:
1. Przysiad
0 sztanga x15
1 30kgx15
2 45kgx15
3 60kgx15 Przy 12stce zrobiłem z 5sekund przerwy i dałem radę do 15stu dobic
2.
RDL
0 sztangax15
1 30kgx15
2 45kgx15
3 70kgx15 Przy 8mce myślałem, że jeszcze trochę i nie dam rady, ale jakoś poszło i szczerze mówiąc mam wrażenie, że jeszcze zdeka więcej dam radę.
3. Wyciskanie na ławeczce
0 sztangax15
1 30kgx15
2 30kgx15
3 35kgx15
4 35kgx12
5 35kgx10 robiłem na zmianę z jakimś chłopakiem i nie chciał zwiększac ciężarów
4.Wiosłowanie
0 sztangax15
1 25kgx15
2 40kgx15
3 50kgx9 gdy doszedłem do 9ciu więdząc, że więcej nie dam rady szybko zdjąłem 10kg i do 16stu dobiłem 40stką
5. Wyciskanie w staniu
0 sztangax15
1 sztangax15
2 sztangax12
3 sztangax8
6. Podciąganie na drążku
0 szerokim nachwytem 5
1 szerokim nachwytem 4
2 szerokim nachwytem 3
3 wąskim podchwytem 4
7. Brzuch podnoszenie wyprostowanych nóg w podporze 1x30, skłony w leżeniu głową w dół 1x20 skręty tułowia w leżeniu 1x50 mam wrażenie, że spokojnie mógłbym więcej ich narobic, ale nie wiem czy byłby sens, lepiej już chyba robic cwiczenie lezec na boku rece na głowie i razem z nogami do góry aż łokiec dotknie kolana.
Miesiąc już minął odkąd zacząłem chodzic na siłownie. Więc lada dzień wrzucę zdjęcia sam jestem ciekaw czy będzie jakaś różnica.