SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomalowane obciążenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
Siema, dziś z kolegą pomalowaliśmy obciążenie na siłownie. Było to jakoś o 15:30 i cały czas jest lepkie i zostawia na palcach ślady. Tu moje pytanie ile gdzieś będzie to schło ?? (Farba dekoral czarna do metali)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
ja malowałem ta co wymieniłem na początku, leżały na podłodze w temperaturze jakiś 12 stopni i dziś suchutkie tylko świeże, Suche są ale w pełni gotowe do użytku to dopiero gdzieś w poniedziałek heh, farba sie musi utwardzić :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na opakowaniu nie pisze ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1124
zalezy czy pomieszczenie w ktorym sa jest wentylowane, jutro powinny btc ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
Nie wiem nie mam opakowania przy sobie heh, No pomieszczenie to garaż, temperatura jakieś 16stopni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
NA opakowaniu czas schnięcia do 14h w temperaturze 20stopni. Ok już wszystko wiem, sorry za głupi temat heh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1124
ja ostatnio malowalem i na nastepny dzien bylo ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3459
Dzięki :) Myślże że do jutra będzie dobrze bo zamierzamy pomalować jeszcze drugą stronę a od poniedziałku ćwiczyć już na nich :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Na następny dzień jeszcze będzie za szybko aby ćwiczyć
Farba musi się dobrze utwardzić jakieś 2 dni minie

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
jutro bedą dobre, ja stojaki malowałem w poniedziałek a wczoraj były jeszcze lepkie. zalezy od pogody.Jak niedawno ławke malowałem to na słoncu jeden dzien i suche.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Na słońcu też źle bo jak ona się nagrzewa to znów zaczyna się lepić

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
Trzeba było podkładem pomalować a następnie nałożyć farbę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co będzie lepsze?

Następny temat

ŁAWKA ! MOCNA I PROFESJONALNA

electro
Polecane artykuły