SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sprzedam - Rękawice Harbinger Big Grip Rozm L

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4210
Sprzedam rękawice Harbinger Big Grip Rozm L. Rękawicę kupiłem jakiś czas temu, ćwiczyłem w nich na jednym treningu. Z resztą jak widać na zdjęciach są w stanie idealnym (pachnął skóra. Rękawice sprzedaję ponieważ są dla mnie za duże i niewygodnie mi się w nich ćwiczy.

Strona producenta:
http://www.harbinger.pl/products/151/p/143

target="_blank"</a>

target="_blank"</a>

target="_blank"</a>

target="_blank"</a>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3272
fajne , ale l to dla mnie trochę małe , a jaka cena w ogóle za nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4210
Z 60zł plus przesyłka bądź odbiór osobisty mógłbym sprzedać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4210
Do 55zł mogę zejść.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1167 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61782
B.dobre rekawice .Smiało moge polecic . Po dwóch latach użytkowania jeszcze sie trzymają :)


Zmieniony przez - venom81 w dniu 2011-08-22 19:16:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3272
wiem , mam rękawice bez tej części usztywniającej nadgarstek firmy harbinger i są ok , ale boje się kupić L , obecnie mam xxl i są ciuteńkę przyduże , ale te eLki mogą okazać się po prostu za ciasne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4210
Wystawiłem je również na allegro. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to tutaj jest sposób na zmierzenie ręki i dopasowanie rozmiaru:
http://www.harbinger.pl/docs/205
Uważam, że 55zł to jest bardzo niska cena za te rękawice.
Pozdrawiam,
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Umowa Pure Platinium Złote Taras

Następny temat

sprzedam pilke Adidas Matchball JABULANI 2010 E42040 match ball

electro
Polecane artykuły