SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kupie obciążenia

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
Kupie obciążenia 2x10 - 4x5 - 3x10 - 6x5 lub 4x10 . Jeśli ktoś ma na sprzedanie podane obciążenia proszę pisać jakie, kw i cene np 2x10kg,3zł+kw 20zł. Chyba ,że będzie blisko to zrobimy odbiór osobisty. Jak ktoś leniwy i nie chce mu się czekać na forum, aż odpiszę to podaje tel. 515845177 - odpisuje tylko do orange.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2045
Kup sobie jakieś obciążenie żeliwne albo stalowe i masz na lata a nie jakis betonowy szajs
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
chyba chce sobie takie kupic nie ziom, gdzie tu wyczytales ze chce betonowe??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
odswiezam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19550
Pisz na maila. [email protected] 2x10 kg, 4x 5 i 4 x 2.5. 36 za przesyłkę. 2,9 zł/kg

Morsik :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
morsik daj fote na maila 10kg, [email protected]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6786
skad jestes?

Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
myszyniec, 40km od ostrołęki. Mazowieckie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2316
ja mam na sprzedaż 4 x 5 kg. bardzo solidne ciezary, maja jakies pół roku.
mój mail to [email protected] , pisz jak coś, tam podam fotki. naprawde warto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
konkur123 wysłałem maila, wyślij mi fotki jeśli możesz i napisz ile chcesz za te obciążenia +kw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6786


obciazenie stalowe waga krazka 4,5kg posiadam rowniez 5,5kg 2,5kg cena 2,50kg otwor 28mm

Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] OBCIAZENIE KETTLER

Następny temat

[S] Skrzynia BasSowA SubwOoFer Kicker z USA aukcja

Shoty
Polecane artykuły