Kupie obciążenia 2x10 - 4x5 - 3x10 - 6x5 lub 4x10 . Jeśli ktoś ma na sprzedanie podane obciążenia proszę pisać jakie, kw i cene np 2x10kg,3zł+kw 20zł. Chyba ,że będzie blisko to zrobimy odbiór osobisty. Jak ktoś leniwy i nie chce mu się czekać na forum, aż odpiszę to podaje tel. 515845177 - odpisuje tylko do orange.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Kup sobie jakieś obciążenie żeliwne albo stalowe i masz na lata a nie jakis betonowy szajs
...
Pisz na maila. [email protected] 2x10 kg, 4x 5 i 4 x 2.5. 36 za przesyłkę. 2,9 zł/kg
Morsik :D
...
ja mam na sprzedaż 4 x 5 kg. bardzo solidne ciezary, maja jakies pół roku.
mój mail to [email protected] , pisz jak coś, tam podam fotki. naprawde warto.
mój mail to [email protected] , pisz jak coś, tam podam fotki. naprawde warto.
...
konkur123 wysłałem maila, wyślij mi fotki jeśli możesz i napisz ile chcesz za te obciążenia +kw
...
Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
[S] OBCIAZENIE KETTLER
Następny temat
Krzysztof Piekarz
