Witam! Chciałbym zacząć trening na siłowni. Początkowo aby był on nastawiony na masę mięśni, następnie na siłę oraz końcowo na rzeźbę. Jednocześnie chciałbym poprawić swoją wytrzymałość biegową i aby ten trening był z tym zsynchronizowany. Prosiłbym o ułożenie planu treningowego (lub wskazanie najodpowiedniejszego dla mnie) na 3 dni treningowe w tygodniu wraz z odpowiednią rozgrzewką i rozciąganiem. Nie stosuję również żadnej diety więc jeśli taka byłaby wymagana również proszę o wskazówki. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 72-74
Wzrost: 185
Cel treningowy: siła + rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: 2 razy w tygodniu po ok. 1,5 h sporty zespołowe (piłka nożna, siatkówka) amatorsko
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 72-74
Wzrost: 185
Cel treningowy: siła + rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: 2 razy w tygodniu po ok. 1,5 h sporty zespołowe (piłka nożna, siatkówka) amatorsko
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz