Szacuny
0
Napisanych postów
75
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
702
Zobaczę jak się będę czuł na siłach. Kto wie może mam kondycje i zaczną od 30minut :D
Co tydzień gram w piłkę nożną 2h i się nie bardzo męczę. Dużo gram w piłkę i nie mam zadyszki po nawet 3-4h. Ale wiem, że z bieganiem(takim normalnym) już jest problem. Oddech oddechem, po paru razach się przyzwyczajam, ale ostatnio miałem problem z mięśniami piszczelowymi. Strasznie mnie bolały. Robiłem odwrotne wspięcia i chyba się trochę poprawiło. No ale zobaczymy jak to będzie :D
W sumie lepiej już się przemęczyć i biegać niż mieć średnie wyniki redukcji przy jeździe na rowerze :P