Cześć chłopkai!Słyszałem,że po zakończonym treningu siłowym odrazu trzeba spożyć węgle proste i wtedy dopiero można wskoczyć na rowerek(robić areoby),czy to prawda?Zgadzam się z tym,że po treningu siłowym trzeba uzupełnić gligogen w mięśniach jedząc węgle proste,ale czy w tym dniu kiedy chcemy robić areoby musi się to odbywać po zakończonym treningu,a początkiem areobów?!
foks
foks
Krzysztof Piekarz