Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Zastanawiam się,czy nie poćwiczyć przez pierwsze 2 tyg. tym planem komandosa, a dopiero później zaczać trenować Lafayem.
Tylko teraz nasuwa się pytanie?
Przez ile dni ćwczyć tym treningiem komandosa?
5?
A 2 dni pozostawic na bieganie np.?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czyli ten trening ma być wykonywany co drugi dzień.
Można przed nim wykonać jakieś rozciąganie?
W dni nie treningowe biegać stosując sie do jakiegos planu,czy po prostu pokonać te 2,5 km?
Jeśli chodzi o brzuch,to moge włączyć d planu A6W?
Podciąganie najpierw chcialabym wykonywać tym planem http://www.podciaganie.pl/program-50-podciagniec/zasady-programu
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
tak,plan co drugi dzień.
rozciąganie zrób po ćwiczeniach
biegać możesz również stosujac się do jakiegoś planu,ale też mozesz normalnie pobiegać. Jak wolisz.
a6w to nie jest dobry pomysł. Poczytaj opinie o nim
a co do podciągania. Nie jestem fanem proponowanego przez Ciebie treningu. Wolę inne metody
PS: Zmień tą wagę w profilu,bo wedle tego co wpisałaś to przy tym wzroście, kulka musisz być
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-06-29 23:14:14
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Na rozciąganie to koło 30 minut trzeba poświęcić pewnie?
Zależało by mi na rozciągnięciu ramion,mam przykurcz,ale nie wiem jakie ćwiczenia na to stosować.
Czyli ten plan podciągania lepiej odpuścić,podobnie jak A6W?
Słyszałam,że abs też jest dobry,ale nie mam drążka na odpowiedniej wyskości;/
ten plan odpuść,ale samego podciągania nie odpuszczaj bo to jedno z najbardziej wartosciowych ćwiczeń.
a6w też odpuść.
abs juz lepszy ale jak się robi normalne fbw to nie widzę sensu stosowania zadnych wymyślnych planów na brzuch.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czyli to może wyglądać mniej więcej tak:
wt.
1.rozgrzewka
2.plan komandosa(zaczynam od 25 s na stacji,3obwody)
3.rozciąganie(http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm-tylko nie bardzo wiem ile min/powtórzeń powinnam wykonywać każde ćwiczenie)
4.drążek(plan amstronga,tyle,że opuszczanie się z krzesła czy coś takiego)
5.plan na brzuch,nie wiem co ile dni należy go wykonywać,chyba co dwa)