Witam.Jestem młodym użytkownikiem sfd (w tym roku kończę 16 lat). A więc moim celem było osiągnięcie masy 80kg, jak dotąd ważę 74kg (gdy startowałem ważyłem 62kg)Jako nastolatek jem dużo słodyczy (oczywiście nie chpsy tylko czekolada) a to są węglowodany. Myślałem nad kupnem WEIDER MEGA MASS 4000,ale pomyślałem że jeżeli w mojej diecie brakuje tylko białka to po co dowalać jeszcze więcej węgla. I tu moje pytanie białko czy gainer? co będzie lepsze? mogę odp na dodatkowe pytania bo i tak dużo napisałem na starcie :) (nie stosuje specjalnej diety, jem dużo białka i węgli czyli ryz mięcho owoce itp.)
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz