Witajcie zamierzam zacząć cykl na kreatynie vitalmaxa zielonej( mam ok. 600g). Cykl około 8 tyg. Chcę to tego dołaczyć jakieś aminokwasy (proszę o wasze porady jakies aminki) + coś na stawy (myśle nad Nutrend Flexit Drink). Teraz moje pytanie: jak brać te suplementy, dodam jeszcze ze dietę uzupełniam białkiem Activlab Muscle up protein. Po każdym treningu rowerek na siłce, w dni nie treningowe rower na świezym powietrzu (w zależności od pogody) oraz 1x w tygodniu basen+sauna.
-Cel suplementacji - masa
-Pełne dane dotyczące Was (staż, wiek, wymiary, poziom bf, najlepiej foto jeśli to możliwe) Staż 4 lata, 26 lat, 190cm, 89kg,
-możliwości finansowe maximum oraz optimum w skali miesiąca lub cyklu (ilość kasy ograniczona- nie pracuję teraz, ale myśle że ok 100 zł znajdę)
-multum innych informacji,które ułatwią nam tą zabawę - brałem kiedyś samą kreatynę mono x2 cykle, raz mono+nitrobolon,
-dieta(czy jest? jeżeli tak to jaka? jeżeli jej nie ma, to co spożywacie i ile razy dziennie) dieta jest,
-Cel suplementacji - masa
-Pełne dane dotyczące Was (staż, wiek, wymiary, poziom bf, najlepiej foto jeśli to możliwe) Staż 4 lata, 26 lat, 190cm, 89kg,
-możliwości finansowe maximum oraz optimum w skali miesiąca lub cyklu (ilość kasy ograniczona- nie pracuję teraz, ale myśle że ok 100 zł znajdę)
-multum innych informacji,które ułatwią nam tą zabawę - brałem kiedyś samą kreatynę mono x2 cykle, raz mono+nitrobolon,
-dieta(czy jest? jeżeli tak to jaka? jeżeli jej nie ma, to co spożywacie i ile razy dziennie) dieta jest,
Krzysztof Piekarz



