SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co daje HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
albo rybki albo akwarium, masujesz albo redukujesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22731
bo raczej nie opłaca się ćwiczyć tak na sucho^^

zmień sport na warcaby albo bierki jeśli masz mieć takie podejście. Popkulturowa papka zrobiła kisiel z mózgów takim jak ty i myślicie że da się szybko dużo i do tego jeszcze estetycznie.

Na plażową formę w tym roku już za późno, pogódź się z tym i weź się za siebie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15244
strugu93 jak zalezy ci na wyrzezbionym brzuchu bez diety to tylko dluto ci zostaje do rzezbienia.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
j/chlopaki
na diecie masowej brzucha nie wyrzezbisz...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10822
kiedyś to przerabiałem tzn. jak zrobic wszystko na raz i za każdym razem lipaa..najlepiej moim zdaniem maxymalnie sucha masówka dbać żeby przybyło jak najmniej tłuszczu czyli dodać aeroby i potem konkretna rzezba tak moim zdaniem najszybciej dojdzie sie do celu:) no i wiadomo dieta plus ew odpowiednie suple:

koko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
Ja wiem ze odrazu nie bede pudzianem

strugu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
Prosze mi doradzizicz czyli żeby mieć fajną klate to musze teraz czymac diete ćwiczyć a gdy juz będe miał płaski brzuch to na mase tak ???

strugu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 162
Bo ja tak zabardzo to nie chcę schudnąć będe wyglądał jak patyk tylko by mi zależało na płaskim brzuchu....

strugu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
No to się zastanów w końcu co chcesz a czego nie. Chcesz masy to do michy i porządnego treningu. Chcesz schudnąć czy tam wyrzeźbić to co masz to dieta "odpowiednia" i odpowiedni trening "siłowy". To jest proste jak budowa cepa.
Dział: odżywianie
Dział: trening dla początkujących

"Bo ja tak za bardzo to nie chcę schudnąć"
Za bardzo to ty jak narazie się nie starasz...

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5527
mi jak pan Gluchowski, ktorego serdecznie pozdrawiam bo wiem ze tutaj czasem zaglada rozpisal diete na mase - przytylem 2 kg w 2 miesiace - bez suplementow ( po 3 letnim stazu) na samej dobrej diecie, i mozna powiedziec ze brzucha nie wyzezbilem ale kratka zostala taka sama, lekki zaryz


kolego, nie ma tak ze zjesz ciastko i masz ciastko ( taka metafora, ale ciastek nie jedz )


albo masa albo rzezba ? okresl sie wpierw, chcesz miec kratke na brzuchu do wakacji ? nie zdazysz.. pozatym rozbiac rzezbie, schudniesz na calym ciele, nie ma tak ze " chce miec mniejszy obwod w pasie" budzisz sie i jest ?!


okresl sie, Masujesz czy Rzezbisz ? w ogole daj zdjecie, bo kazdy doradza nie wiedziac co w trawie piszczy !

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

QNT Mega 100 stosował ktos?

Następny temat

Coś KONKRETNERGO

electro
Polecane artykuły