witam wszystkich uzytkownikow SFD. Mam pytanie, otoz mam "xtreme bcaa&lg" od kaizena i nie wiem jak to brac. Biegam z rana na czczo. Powinienem jesc 10 gram bcaa pol godziny przed bieganiem i do tego kreatyna i 10 gram po bieganiu? Czy w inny sposob?
Poleca SOGI:)
Poleca SOGI:)
Krzysztof Piekarz
