SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie aminki do top massa.?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2070
witam
mam małe pytanko no moze dwa mam 2kg TopMassu(olimp) i chce jeszcze do tego dolłożyć aminokwasy tylko nie wiem jakiej firmy kupić .?
mam do dyspozycji 200zł
myślałem o Amino 2000 Super Whey formula ( Ultimate Nutrition )co o tym sądzicie.?
a moze jakieś inne propozycje zamiast aminokwasów.

"Kulturystyka jest jak życie raz jest dobre ,a czasami złe..."
Pozdrowienia.......
adams
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Lucek, o ile dobrze pamiętam to w Amino 2700 Universala jest 1700 mg aminokwasów w tabletce, więc nie są one aż tak korzystne. Tylko się tak ładnie i myląco nazywają podobnie jak Amino 1900 Universala które mają 1682mg amino w tabletce

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja ci powiem jedno. zalezy jakie chcesz i do czego . Jesli bcaa to ja jestem naprawde bardzo zadowolony z dzialania aminoanabol PQ hiteca . 200 tab 99zl . naprawde polecam.

.....Partiot.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Amino 2000 Super Whey formula Ultimate Nutrition to według mnie najlepszy zestaw aminokwasów całodziennych na rynku ... przewage nad innymi zyskuje zastosowaniem aminokwasów wyłącznie uzysaknych z serwatki, a nie jak w wiekszosci przypatków mieszanki soji i albumin jajka z serwatka .... tak ze polecam ...

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Aminokwasów wyłącznie z serwatki jest sporo u nas, ale Ultimate to jedyne które są wyłącznie z izolatu serwatki

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty a reszta jest z czego?
mówisz izolat czyli WPI,tak?
a co sądzisz ohydrolizatach?
czy moze inne są z wpc?;)))))))))
niech mnie ktos uswiadomi.;)

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
chyba Pan "bigger" zaraz nam tu wyskoczy z aminokwasmi Whey Amino firmy OLIMP ktore jak za moment przeczytamy okaza sie stosunkowo niedrogie i do tego niesamowicie skuteczne i najlpesze z najlepszych na rynku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
tak,tak misiosz,tak........................no
tak ,....................a o co chodzi?
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak, większość jest z koncentratu serwatki. Tak jest np. na etykiecie Twoich ulubionych Olimp Whey Amino.
Oczywiście wszystkie aminokwasy to hydrolizaty, ale z różnych białek.

SONBATY

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2002-08-23 22:12:57

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
no......................Sonbaty ,człowieku
p o m y ł k a.
z koncentratu czyli whey protein CONCENTRATE-produkujesie odzywke,natomiast białko serwatkowe poddane dopiero hydrolizie stanowi hydrolizat -(aminy o niskiej masie i peptydy),czyli hydrolizat.
izolat stoi mdz koncentratem i hydrolizatem wiec jest w hierarhii posrodku wiec aminokwasy z izolatu czyli wpi-są o nizszym stopniu dostępnosci dla organizmu-to tyle

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
bigger sztywniaku odbierz meila. I sie nastepnym razem tak nie urazaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, wiem że hydrolizat stoi przed izolatem serwatki. Nie powiedziałem że amino ultimate to izolat serwatki, ale że produkowane są z izolatu, czyli krótko mówiąc to w 100% zhydrolizowany izolat serwatki. Natomiast większość amino (w tym Twoje ulubione Olimpa) to zhydrolizowany koncentrat
serwatki
. Wiem jakie są różnice pomiędzy koncentratem, izolatem i hydrolizatem, ale hydrolizować można różne białka (jaja, sojowe, koncentrat serwatki, izolat serwatki itp)
I właśnie amino ultimate są uzyskiwane w procesie hydrolizy IZOLATU serwatki, czyli najlepszego białka jakie dotychczas wymyślono. O ile wiem to Olimp w żadnym ze swoich preparatów nie używa izolatu serwatki a wyłącznie koncentrat (choć nie pamiętam jak wygląda sprawa w creanabolu ale mogę sprawdzić)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anabolic amino 2300, a perfect amino pq

Następny temat

jak przyżądzać białko OVOPOL

WHEY premium