http://allegro.pl/lawka-szeroka-masiv-110-wytrzyma-300kg-mega-moc-i1525298137.html
Witam chciałbym kupić tą ławeczkę do mojej siłowni, mam 180cm wzrostu i waże 70kg moj staż na siłowni to Pól roku, do tej pory ćwiczyłem na siłowni,ale teraz zostaje mi tylko ćwiczenie w domu;/ta ławka jest tania, ale czy dobra to nie wiem? pozdro !
Witam chciałbym kupić tą ławeczkę do mojej siłowni, mam 180cm wzrostu i waże 70kg moj staż na siłowni to Pól roku, do tej pory ćwiczyłem na siłowni,ale teraz zostaje mi tylko ćwiczenie w domu;/ta ławka jest tania, ale czy dobra to nie wiem? pozdro !
Krzysztof Piekarz
