Witam wszystkich pierwszy raz pisze posta wiec za bledy z gory przepraszam. A wiec zaczne od poczatku mam 19 lat i obecnie waze 73 kg przy wzroscie 180.Jakis 2 lata temu temu mialem wypadek przez ktory schudlem ok 20 kg w dosc szybkim tempie bo ok miesiaca.I chyba zrobil sie u mnie efekt jojo a schudlem z 85 do 65 kg.Sylwetke mialem nawet nawet dosc chuda ale teraz znowu przytylem do tych 73 kg i mam strasznie niesymetryczna budowe przez to a mianowicie szerokie barki waska talie ale za to szerokie biodra i łuda i troche tzw "schabow" po bokach.i tu mam pytanie jaka dieta i jaki fizilek fizyczny.Preferuje jazde na rowerze bo lubie i ewewntualnie basen moze wchodzic w gre. Z gory sorry za tyle pisania jak komus sie bedzie chcialo przeczytac to moze mi pomoze z gory dziekuje 

Krzysztof Piekarz