Jestem pewny że to pytanie już gdzieś padło ale nie mogę się do niego dokopać
, więc mianowicie jem teraz kreatyne + l glutamine
(n acetyl glutaminy) i moje pytanie brzmi:
Jeżeli biorę np po treningu 5 gram kreatyny czy mogę wziąć od razu 4 gramy glutaminy czy lepiej odczekać na wchłonięcie kreatyny i po jakims czasie dopiero glutamine? Nie wiem czy one się jakoś nawzajem nie "odpychają".
, więc mianowicie jem teraz kreatyne + l glutamine
(n acetyl glutaminy) i moje pytanie brzmi:
Jeżeli biorę np po treningu 5 gram kreatyny czy mogę wziąć od razu 4 gramy glutaminy czy lepiej odczekać na wchłonięcie kreatyny i po jakims czasie dopiero glutamine? Nie wiem czy one się jakoś nawzajem nie "odpychają".
Krzysztof Piekarz